Acer Nitro AN515-55

Acer Nitro AN515-55

✅Intel®️ Core™️ i5-10300H Quad-core
✅32 RAM DDR4 SDRAM | 512 GB PCIe SSD
✅NVIDIA GeForce® RTX™ 1660Ti (6GB GDDR6 Dedicated)
✅15.6″ FHD 144Hz IPS Display (1920 x1080)
✅Disponojme Çmime për rishitës dhe IT.
✅Transport: Shqiperi🇦🇱 Kosove🇽🇰 Maqedoni🇲🇰 Mal i Zi

Category: