Dell Inspiron 3501

Dell Inspiron 3501

✅Intel®️ Core i5-1135G7 Quad-Core Processor
✅16GB DDR4 RAM | 256GB PCIe NVMe M.2 SSD
✅15.6″ FHD (1920×1080), IPS-Level
✅Intel® Iris® Xe Graphics
✅Disponojme Çmime për rishitës dhe IT.
✅Transport: Shqiperi🇦🇱 Kosove🇽🇰 Maqedoni🇲🇰 Mal i Zi

Category: