Dell XPS 13 9305

Dell XPS 13 9305

✅Intel®️ Core™️ i5-1135G7 4.2 GHz
✅8 RAM DDR4 SDRAM | 512 GB PCIe NVMe SSD
✅Intel® Iris® Xe Graphics
✅13.30″ 1920 x 1080 (Full HD)
✅Disponojme Çmime për rishitës dhe IT.
✅Transport: Shqiperi🇦🇱 Kosove🇽🇰 Maqedoni🇲🇰 Mal i Zi