Dell XPS 13 9310 2 in 1

Dell XPS 13 9310 2 in 1

✅Intel®️ Core™️ i7-1165G7 4.2 GHz
✅32 RAM DDR4 SDRAM | 1 TB PCIe NVMe SSD
✅Intel® Iris® Xe Graphics
✅13.3″ 1920 x 1080 (Full HD)
✅Disponojme Çmime për rishitës dhe IT.
✅Transport: Shqiperi🇦🇱 Kosove🇽🇰 Maqedoni🇲🇰 Mal i Zi

Category: