HP EliteBook 820 G2

HP EliteBook 820 G2

✅Intel® Core™ i7-5600U 2.6 GHz
✅8 GB DDR3L-SDRAM | 256 GB PCIe SSD
✅Intel HD Graphics 5500
✅12.5″ diagonal LED-backlit HD* anti-glare
✅Disponojme Çmime për rishitës dhe IT.
✅Transport: Shqiperi🇦🇱 Kosove🇽🇰 Maqedoni🇲🇰 Mal i Zi🇲🇪

Category: