HP EliteBook 820 G4

HP EliteBook 820 G4

✅Intel® Core™ i5-7200U 2.50 GHz
✅4 GB DDR4-SDRAM | 500 GB HDD
✅Intel HD Graphics 620
✅12.5″ diagonal HD SVA anti-glare slim LED-backlit
✅Disponojme Çmime për rishitës dhe IT.
✅Transport: Shqiperi🇦🇱 Kosove🇽🇰 Maqedoni🇲🇰 Mal i Zi🇲🇪

Category: