HP EliteBook 840 G1

HP EliteBook 840 G1

✅Intel® Core™ i5-4200U Dual-Core
✅8GB DDR3L RAM | 480GB SSD
✅Intel HD Graphics 4400
✅14″ diagonal LED-backlit HD anti-glare
✅Disponojme Çmime për rishitës dhe IT.
✅Transport: Shqiperi🇦🇱 Kosove🇽🇰 Maqedoni🇲🇰 Mal i Zi🇲🇪

Category: