HP EliteBook 840 G2

HP EliteBook 840 G2

✅Intel®️ Core™️ i7-5500U 2.4 GHz
✅8 GB DDR3L-SDRAM | 256 GB SSD
✅Intel HD Graphics 5500
✅14.0″ diagonal LED-backlit HD anti-glare
✅Disponojme Çmime për rishitës dhe IT.
✅Transport: Shqiperi🇦🇱 Kosove🇽🇰 Maqedoni🇲🇰 Mal i Zi🇲🇪

Category: