HP EliteBook 840 G7

HP EliteBook 840 G7

✅Intel®️ Core™️ i7-10810U 1.6 GHz
✅8 GB DDR4-SDRAM | 256 GB SSD
✅Intel UHD Graphics
✅14″ diagonal FHD IPS eDP anti-glare WLED-backlit
✅Disponojme Çmime për rishitës dhe IT.
✅Transport: Shqiperi🇦🇱 Kosove🇽🇰 Maqedoni🇲🇰 Mal i Zi🇲🇪

Category: