HP Envy x360 Convertible 15m

HP Envy x360 Convertible 15m

✅Intel® Core™ i5-1135G7 4.2 GHz
✅8 GB DDR4-SDRAM | 512 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
✅Intel® Iris® Xe Graphics
✅15.6″ diagonal, FHD (1920 x 1080), multitouch-enabled, IPS
✅Disponojme Çmime për rishitës dhe IT.
✅Transport: Shqiperi🇦🇱 Kosove🇽🇰 Maqedoni🇲🇰 Mal i Zi

Category: