HP ENVY x360 Convertible 13m

HP Envy x360 Convertible

✅Intel®️ Core™️ Intel® Core™ i7-1195G7 4.5 GHz
✅8 GB DDR4 | 512 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
✅Intel® Iris® Xe Graphics
✅13.3″ diagonal, FHD (1920 x 1080), OLED
✅Disponojme Çmime për rishitës dhe IT.
✅Transport: Shqiperi🇦🇱 Kosove🇽🇰 Maqedoni🇲🇰 Mal i Zi

Category: