HP Pavilion x360 Convertible 15

HP Pavilion x360 Convertible 15

✅Intel® Core™ i5-1135G7 4.2GHz
✅8 GB DDR4-3200 MHz RAM (2 x 4 GB) | 256 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
✅Intel® Iris® Xe Graphics
✅15.6″ diagonal, HD (1366 x 768), multitouch-enabled, edge-to-edge glass
✅Disponojme Çmime për rishitës dhe IT.
✅Transport: Shqiperi🇦🇱 Kosove🇽🇰 Maqedoni🇲🇰 Mal i Zi

Category: