HP Spectre X360 Convertible

HP Spectre x360 Convertible

✅Intel®️ Core™️ i7-1065G7
✅16 RAM DDR4 SDRAM | 512 GB PCIe SSD
✅Intel® UHD Graphics 620
✅13.3″ diagonal FHD IPS WLED-backlit touch screen (1920 x 1080)
✅Disponojme Çmime për rishitës dhe IT.
✅Transport: Shqiperi🇦🇱 Kosove🇽🇰 Maqedoni🇲🇰 Mal i Zi

Category: