Lenovo IdeaPad 3 15ITL05

Lenovo IdeaPad 3 15ITL05

✅Intel®️ Core™️ i7-1165G7 4.7GHz
✅12 GB DDR4| 512 SSD
✅Intel® Iris® Xe Graphics
✅15.6″ HD (1366×768) Anti-glare
✅Disponojme Çmime për rishitës dhe IT.
✅Transport: Shqiperi🇦🇱 Kosove🇽🇰 Maqedoni🇲🇰 Mal i Zi

Category: