Lenovo IdeaPad 3 15ITL6

Lenovo IdeaPad 3 15ITL6

✅Intel®️ Core™️ i3-1115G4 4.1 GHz
✅8 GB DDR4| 512 SSD
✅Intel® UHD Graphics (Integrated)
✅15.6″ IPS Full HD 60Hz
✅Disponojme Çmime për rishitës dhe IT.
✅Transport: Shqiperi🇦🇱 Kosove🇽🇰 Maqedoni🇲🇰 Mal i Zi

Category: