Lenovo IdeaPad Slim 7 Pro 14IHU5

Lenovo IdeaPad Slim 7 Pro 14IHU5

✅Intel®️ Core™️ i7-11370H
✅16 RAM DDR4 SDRAM | 512 PCIe SSD
✅Intel® Iris® Xe Graphics
✅14″ FHD 60Hz IPS Display
✅Disponojme Çmime për rishitës dhe IT.
✅Transport: Shqiperi🇦🇱 Kosove🇽🇰 Maqedoni🇲🇰 Mal i Zi

Category: