Lenovo ThinkPad L460

Lenovo ThinkPad L460

✅Intel® Core™ i3-6100U
✅8 GB RAM | 128 GB SSD
✅Intel HD Graphics 620
✅14.0”, Full HD (1920 x 1080), IPS
✅Disponojme Çmime për rishitës dhe IT.
✅Transport: Shqiperi🇦🇱 Kosove🇽🇰 Maqedoni🇲🇰 Mal i Zi🇲🇪

Category: