Lenovo ThinkPad x13 Yoga Gen 2

Lenovo ThinkPad x13 Yoga Gen 2

✅Intel®️ Core™️ i7-1165G7
✅16 RAM DDR4 SDRAM | 512 PCIe SSD
✅Intel® Iris® Xe
✅13.3″ WUXGA+ (1920 x 1200) PrivacyGuard Touch, antiglare
✅Disponojme Çmime për rishitës dhe IT.
✅Transport: Shqiperi🇦🇱 Kosove🇽🇰 Maqedoni🇲🇰 Mal i Zi

Category: