Lenovo ThinkPad X380 Yoga

Lenovo ThinkPad X380 Yoga

✅Intel® Core™ i5-8350U
✅16 DDR4 2400 MHz | 256 GB PCle SSD
✅Intel UHD Graphics 620
✅13.3″, FHD (1920 x 1080)
✅Disponojme Çmime për rishitës dhe IT.
✅Transport: Shqiperi🇦🇱 Kosove🇽🇰 Maqedoni🇲🇰 Mal i Zi🇲🇪

Category: