Lenovo ThinkPad Yoga L13

Lenovo ThinkPad Yoga L13

✅Intel®️ Core™️ i7-1165G7
✅16 RAM DDR4 SDRAM | 512 GB PCIe SSD
✅Intel® Iris® Xe Graphics
✅13.3” FHD (1920 x 1080) IPS
✅Disponojme Çmime për rishitës dhe IT.
✅Transport: Shqiperi🇦🇱 Kosove🇽🇰 Maqedoni🇲🇰 Mal i Zi

Category: