Lenovo Yoga 7 14ITL5

Lenovo Yoga 7 14ITL5

✅Intel®️ Core™️ i5-1135G7 2.4 GHz
✅16 RAM DDR4 SDRAM | 512 SSD M.2
✅Intel® Iris® Xe Graphics
✅14″ 1920×1080 IPS
✅Disponojme Çmime për rishitës dhe IT.
✅Transport: Shqiperi🇦🇱 Kosove🇽🇰 Maqedoni🇲🇰 Mal i Zi

Category: