Lenovo Yoga 7 15ITL5

Lenovo Yoga 7 15ITL5

✅Intel®️ Core™️ i5-1135G7 2.4 GHz
✅8 RAM DDR4 SDRAM | 256 SSD M.2
✅Intel® Iris® Xe Graphics
✅15.5″ 1920×1080 IPS
✅Disponojme Çmime për rishitës dhe IT.
✅Transport: Shqiperi🇦🇱 Kosove🇽🇰 Maqedoni🇲🇰 Mal i Zi

Category: