Lenovo Yoga 9 14ITL5

Lenovo Yoga 9 14ITL5

✅Intel®️ Core™️ i7-1185G7
✅16 RAM DDR4 SDRAM | 256 GB PCIe SSD
✅Intel® Iris® Xe Graphics
✅14” FHD (1920 x 1080) IPS
✅Disponojme Çmime për rishitës dhe IT.
✅Transport: Shqiperi🇦🇱 Kosove🇽🇰 Maqedoni🇲🇰 Mal i Zi

Category: